Dietka.net

Przepis: ​​Biszkopty Czekoladowe

Biszkopty czekoladowe

Wyborne i lekkie o intensywnym smaku czekolady do zrobienia w domowym zaciszu

 

ILOŚĆ PORCJI

16 porcje

CZAS PRZYGOTOWANIA

15 minut

CZAS GOTOWANIA

15 minut

CZAS CAŁKOWITY

30 minut

 

Z Protein Bake Mix masz nieskończone możliwości. Niezależnie od tego, czy naszła Cię ochota na słodką, czy słoną przekąskę, mamy coś dla Ciebie. Spróbuj tych pysznych biszkoptów czekoladowych! 

*Nasz produkt zapewnia pełne korzyści odżywcze opisane na etykiecie tylko wtedy, gdy jest przygotowany zgodnie z instrukcją podaną na tej etykiecie. Pamiętaj, że użycie produktu Herbalife w przepisie wymagającym podgrzania może spowodować obniżenie zawartości niektórych witamin w gotowym daniu w porównaniu z wartościami na etykiecie. 

 

Wartości odżywcze w porcji:

 • Energia: 81 kcal
 • Białko: 5,1 g 
 • Węglowodany: 7,7 g
 • Cukry: 5,6 g
 • Tłuszcze: 3,2 g
 • Tłuszcze nasycone: 1,2 g
 • Błonnik: 1,5 g
 • Sól: 0,5 g

 

 

SKŁADNIKI:

 

PRZYGOTOWANIE:

 • Rozgrzej piekarnik do 180°C, wyłóż dużą blachę papierem do pieczenia. W dużej misce dokładnie wymieszaj Protein Bake Mix, F1 o smaku delikatnej czekolady, sodę oczyszczoną i mleko.
 • Dodaj masło roślinne, cukier, wymieszaj na gładką masę. Nabierz około 2 łyżki masy w dłonie i uformuj kulkę. Połóż na przygotowanej blasze i dociśnij palcami, by uzyskać kształt biszkoptu. W ten sposób uformuj osiem biszkoptów i ułóż je na blasze w odstępach co najmniej 2 cm.
 • Piecz przez 10-15 minut, aż staną się chrupiące. Pozostaw do ostygnięcia na blasze, a następnie przenieś na kratkę, by biszkopty całkiem ostygły.

Udostępnij post

Więcej postów

Szybka dieta

Szybka dieta Zastanawiasz się, jak schudnąć szybko i skutecznie? Chcesz dowiedzieć się, jakie produkty Herbalife mogą wspomóc Twoją dietę? W tym artykule przedstawimy Ci kompletny

Tabletki na odchudzanie

Tabletki na odchudzanie Odchudzanie to proces, który wymaga czasu, zaangażowania i cierpliwości. W dzisiejszych czasach wiele osób poszukuje skutecznych metod na redukcję masy ciała, sięgając

Plan żywieniowy na odchudzanie

Plan żywieniowy na odchudzanie Odchudzanie to cel, który stawia sobie wiele osób na całym świecie. Chociaż proces ten może być trudny, odpowiednio skonstruowany plan żywieniowy

Jak pozbyć się cellulitu?

Jak pozbyć się cellulitu? Cellulit, znany również jako „pomarańczowa skórka”, to powszechny problem dotykający wiele osób, niezależnie od płci czy wieku. Jest to zmora, która

To jest strona Niezależnego Dystrybutora Herbalife Nutrition:  Michał Grzesik

JESTEŚ JUŻ KLIENTEM?

Twoja osobista relacja z Dystrybutorem jest kluczowa do osiągnięcia zmian w sposobie odżywiania, które chcesz uzyskać. Jeśli Michał Grzesik nie jest Dystrybutorem, który dotąd wspierał Cię w ich osiągnięciu, zachęcamy Cię do składania zamówień u dotychczasowego Dystrybutora. Alternatywnie, by kontynuować zakupy na tej stronie.

JESTEŚ JUŻ PARTNEREM HERBALIFE NUTRITION?

By złożyć zamówienie ze swojego konta partnerskiego odwiedź myherbalife.com